Obchodní podmínky

Objednávejte prosím mailem (uveďte celý název sukně), případně telefonem, zprávou do messengeru na FB…. Vaše objednávky budou vyřízeny v pořadí, v jakém byly doručeny. I když se snažím vyhovět Vašim požadavkům co nejrychleji, omluvte prosím pokud to nebude dostatečně rychle

Může se stát, že vybraná sukně bude již zadána – v tomto případě se s Vámi mailem nebo telefonicky spojím a dohodneme se co dál.

Sukýnky posílám Českou poštou, poštovné neplatíte. Zasílám i do všech zemí EU, buď kurýrem, nebo poštou.

Pokud Vám z jakéhokoliv důvodu sukýnka nesedí, necítíte se v ní dobře, můžete ji samozřejmě vrátit nebo vyměnit za jinou.

To neplatí u sukýnek, jejichž délka je upravena na méně než 94 cm celkové boční délky, popř.požadujete obvod pasu menší než 70 cm nebo obvod boků udáváte menší než 9O cm. U těchto rozměrů požaduji platbu předem a sukýnku nelze vyměnit nebo vrátit.

Aby sukýnka dobře seděla změřte si prosím obvod pasu v místě, kde ji budete nosit (označeno A). Někdo raději  v pasu (modré kótování), někdo raději spuštěnou na bocích (červené kótování). Délku změřte od horního okraje sukýnky po zem, počítejte s tím, že budete mít boty a i nízkou podrážkou délku ovlivníte. Pokud chcete třeba jen ke kotníkům, změřte ke kotníkům.

Měřte prosím boční délku (označeno B)! Každá sukýnka je vepředu kratší než vzadu, …. A tento způsob měření je u sukýnek s pružným pasem prověřen již několika stovkami zákaznic.

Věřím, že podle obrázku je vše srozumitelné, pokud máte jakýkoliv dotaz – kontaktujte mě.

Mějte na paměti, že zkrátit se dá vždycky, ale prodloužit je problém.